413551-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Senior Jurist - Cluster DV
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Senior Jurist - Cluster DV
Beschrijving: Jij bent van het fiscaal juridisch vertegenwoordigen van de gemeente Rotterdam. Als (senior) jurist bij de afdeling burgerzaken en belastingen zorg jij dat doormiddel van gevraagd en ongevraagd advies de gemeente een goede juridische vertegenwoordiging heeft.
Interne identificatiecode: 6-D-11817-24 (A)
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000