2. Procedure
Procedure
Titel: Adviseur Constructies - Cluster SO
Beschrijving: Jij bent van het geven van adviezen met betrekking tot complexe gebouwen. Dankzij jouw inzet kan de burger veilig gebruik maken van deze gebouwen!
Interne identificatiecode: 6-D-12396-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000