2. Procedure
Procedure
Titel: Curriculumbeheersysteem, Onderwijscatalogus en leerrouteplanner
Beschrijving: Het ontwikkelen, leveren, implementeren, beheren (Hosting en Technisch beheer), doorontwikkelen (Ontwikkeling), leveren van training en bieden van Support van een toekomstvaste en innovatieve Oplossing ten behoeve van het Curriculumbeheersysteen, de onderwijscatalogus en de Leerrouteplanner. Het project raakt heel Fontys, alle instituten (23) en opleidingen (100+), en daarbinnen alle studenten (circa 42.000) en medewerkers (circa 3.000).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48190000 Software voor onderwijsdoeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: n.v.t.