414093-2025 - Mededinging
België – Bewakingsdiensten – Bewakings-, veiligheids- en beveiligingsdiensten
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bewakings-, veiligheids- en beveiligingsdiensten
Beschrijving: Met het oog op de opening in november 2026 wil de Stichting KANAL een opdracht sluiten voor de levering van bewakingsdiensten voor haar hoofdgebouw, met inbegrip van de openbare ruimten, de museumruimten, maar ook de kantoren van haar personeelsleden en de bijgebouwen. De aanbestedende overheid heeft op zijn minst nood aan: Operationele coördinator: -Teambeheer; -Operationeel beheer; -Planning van en toezicht op de dagelijkse taken; -Dekking posten; -Beheer van de aanvragen voor taken en bijkomende medewerkers; -Creatie van procedures van KANAL voor de bewakingsdienst -Eerste contact met klanten Het COS (Centre des opérations de sécurité et sûreté, Centrum van veiligheids- en beveiligingsoperaties): -Beheer van brandalarmen; -Beheer van noodoproepen (dispatching); -Beheer van inbraakalarmen; -Beheer van het systeem van badges en toezicht op de toegangen; -Beheer van technische alarmen; -Toezicht op de locaties met camerasysteem; -Coördinatie met de ambtenaren voor speciale opdrachten; -Rapportering van incidenten en dagelijkse opdrachten. Safety guards: -Medische interventies; -Interventies (alarmverificaties en acties) op het brandalarm; -Ondersteuning van de onderhoudsdienst bij de controle van installaties; -Interventies (ondersteuning veiligheidsdienst) op aanvraag; -Controlerondes op de installaties. Veiligheidsagenten van de site: -Toezicht op de locaties; -Beheer van de toegang tot de sites en museumruimten; -Begeleiding en beveiliging van de transporten van fondsen/leveringen van kunstwerken; -Beheer en toezicht op de los-/laadzones; -Controlerondes binnen/buiten; -Interventies op aanvraag. Medewerkers badgedienst: -Aanmaak van badges en programmering van de toegang; -Onthaal van de bezoekers; -Onthaal van de leveranciers; -Contact met de medewerkers; -Ondersteuning van de beveiligingsagenten; -Beheer van diverse aanvragen tot ondersteuning. Statische agenten in de tentoonstellingszalen: -Toezicht op de kunstwerken; -Risicopreventie; -Beheer van bezoekers bij gedragingen, incident of evacuatie; -Ondersteuning van de beveiligingsagenten. Mobiele agenten -Controle van de toegangen tot K1, 2 keer per nacht. -Controle van de toegangen tot het administratieve kantoor, 2 keer per nacht. Agent bij evenementen: - Toegangscontrole; - Beheer van de groep en de locatie; - Verkeersregeling; - Controlerondes.
Interne identificatiecode: PPP19J-134/5087/K-GIM_05
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: K-GIM_05_1