Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA Flexkrachten
Referentienummer: 2022.76
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze openbare Europese aanbesteding heeft betrekking tot Inhuur voor flexkrachten waarbij de gemeente Eemsdelta de opdrachtgever is. Het achterliggende doel hiervan is om te komen tot gunning van de opdracht aan de Inschrijver die het best voldoet aan de gunningscriteria en waar geen uitsluitingsgronden op van toepassing zijn.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen