Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 64110000 Postdiensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Oost-Groningen (NL114)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie