See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor Beveiligingsscentrales voor Branddetectie, Inbraakdetectie, toegangscontrole en camera controle.
Beschrijving: Raamovereenkomst voor branddetectie, inbraakdetectie, toegangscontrole (+video en audioparlofonie) en bewakingscamera’s (BITC) voor alle campussen van de Karel de Grote Hogeschool.
Interne identificatiecode: VnB_2024_001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VnB_2024_001 - 1
Interne identificatiecode: 1