414229-2025 - Resultaat
Nederland – Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen – A04.85A.2024 Opstellen Soortenmanagementplan Zoeterwoude
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: A04.85A.2024 Opstellen Soortenmanagementplan Zoeterwoude
Beschrijving: Bij het oplossen van woningtekorten, versneld isoleren, toekomstbestendig bouwen en herontwikkeling van grote stedelijke gebieden is de kans groot dat er verbodsbepalingen worden overtreden voor beschermde soorten onder de wetgeving voor natuurbescherming (op basis van artikel 5.1 van de Omgevingswet en het Besluit activiteiten leefomgeving hoofdstuk 11). De gemeente Zoeterwoude wil daarom voor het stedelijke gebied een soortenmanagementplan (hierna: SMP) laten opstellen om daarmee een zorgvuldig onderbouwde omgevingsvergunning voor flora- en fauna-activiteiten aan te vragen. Deze opdracht betreft het volledige stedelijke gebied. 1600-2110 uur
Interne identificatiecode: A04.85A.2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek, 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek
Opties:
Beschrijving van de opties: Tweemaal één (1) jaar verlenging