2. Procedure
Procedure
Titel: 2023.086 Onderhoud vastgoed diverse panden
Beschrijving: Preventief en correctief onderhoud van gebouwgebonden installaties zie aanbestedingsdocument
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Onderhoud vastgoed diverse panden
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocument zie aanbestedingsdocument
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengen van de overeenkomst