2. Procedure
Procedure
Titel: Collectieve Levering gecompenseerd Gas en duurzame Elektriciteit
Beschrijving: Met deze aanbesteding wensen ABG-organisatie, Bres Accommodaties B.V., Diamant Groep, Gemeente Alphen-Chaam, Gemeente Altena, Gemeente Baarle-Nassau, Gemeente Drimmelen, Gemeente Etten-Leur, Gemeente Geertruidenberg, Gemeente Gilze en Rijen, Gemeente Goeree Overflakkee, Gemeente Halderberge, Gemeente Hoeksche Waard, Gemeente Moerdijk, Gemeente Oosterhout, Gemeente Rucphen, Gemeente Steenbergen, Gemeente Woensdrecht, Gemeente Zundert, West-Brabant Archief, hierna te noemen Aanbestedende dienst, deelnemer of Opdrachtgever, een Overeenkomst af te sluiten voor de levering van gecompenseerd gas en duurzame elektriciteit. Zie documenten.
Interne identificatiecode: K011022
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
Aanvullende classificatie (cpv): 09123000 Aardgas, 09310000 Elektriciteit
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering gecompenseerd Gas en duurzame Elektriciteit
Beschrijving: Er wordt geen opdeling gemaakt in percelen. Recente aanbestedingen laten zien dat het apart uitzetten van aardgas en elektriciteit ervoor zorgt dat de concurrentiestelling wordt verkleind door minder deelnemers. Voor een apart perceel voor alleen het leveren van gas is weinig tot geen interesse. Voor de GvO’s (Garanties van Oorsprong) wordt ook geen apart perceel opgezet. De transactiekosten voor het collectief en potentiële inschrijvers wordt als disproportioneel gezien ten opzichte van de financiële omvang van een opdracht voor alleen de levering van GvO’s. Zie documenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van de te sluiten leveringsovereenkomst is van 1 januari 2026 tot en met 31 december 2028, met een optie tot verlenging van tweemaal twee jaar of ieder optiejaar los van elkaar. De leveringsovereenkomst loopt tot en met maximaal 31 december 2032 (elektra) en 1 januari 2033 (gas).