415108-2025 - Mededinging
België – Audiovisuele uitrusting – Audiovisuele uitrusting
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Audiovisuele uitrusting
Beschrijving: VRT wil een raamovereenkomst afsluiten voor technisch advies en ondersteuning in het ontwerp, de aankoop, installatie en onderhoud van audiovisuele installaties voor verschillende types van vergaderzalen en professionele ruimtes (zoals projectlokalen en brainstormruimtes) in het nieuwe VRT gebouw in Brussel.
Interne identificatiecode: 2025/OO/601
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321200 Audiovisuele uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025/OO/601 - 1
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321300 Audiovisuele materialen