2. Procedure
Procedure
Titel: Leermiddelen PO
Beschrijving: Opdrachtnemer dient de scholen van QliQ Primair Onderwijs te voorzien van leermiddelen welke relevant zijn voor het primair onderwijs. Onder de scope van de opdracht wordt verstaan: • Leermethoden, gebruiks- en verbruiksartikelen • Leerpakketten (Leermethoden incl. software) • Educatieve software; betreft zowel methode gebonden als methode onafhankelijke software • Spel- en ontwikkelingsmateriaal • Creativiteits- handvaardigheidsartikelen en schoolartikelen • Bijbehorende dienstverlening (zoals implementatie van methodes, voorlichting/training, advies en accountmanagement) • Optioneel: kantoorartikelen De gemiddelde omvang van de afgelopen twee jaar is € 387.500,- inclusief btw per jaar. De geraamde (maximale) omvang van de opdracht is € 1.900.000,- inclusief btw over vier jaar. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed. Opdrachtgever heeft het recht het aantal scholen/locaties gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst uit te breiden zonder dat dit gevolgen heeft in de voorwaarden van de Raamovereenkomst. Dit maximaliseren we tot 25% van de opdracht. Aan deze bedragen kunnen geen rechten worden ontleend.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1