See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Vormgeving 'Effectiviteit door creativiteit'
Beschrijving: Aanbesteder wil een boodschap visueel en creatief vorm laten geven in verschillende communicatiemiddelen, met als doel mensen te informeren en/of te betrekken bij het gemeentelijk beleid. De dienstverlening betreft communicatieproducten over alle gemeentelijke domeinen (zoals fysieke en sociale) en voor alle mogelijke doelgroepen, zoals inwoners en ondernemers of specifieke groepen als mensen met een beperking, jongeren, starters, ouderen e.d.
Interne identificatiecode: ZGW 3119834 + T104924
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000