Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50870000 Reparatie en onderhoud van speelplaatsuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting, 43325000 Uitrusting voor parken en speelplaatsen, 45112723 Landschappelijk ontwerp voor speelterreinen, 45236210 Verharding voor kinderspeelplaats
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Midden-Noord-Brabant (NL412)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Tilburg