See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Analytisch platform voor allergie- en auto-immuniteitstesten.
Beschrijving: Analytisch platform voor allergie- en auto-immuniteitstesten.
Interne identificatiecode: PPP0KC-2263/5400/HECAPP/2025/PNSPP/ALLERGOLOGIE/AI
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PPP0KC-2263/5400/HECAPP/2025/PNSPP/ALLERGOLOGIE/AI - 1
Beschrijving: Analytisch platform voor allergie- en auto-immuniteitstesten
Interne identificatiecode: 1