2. Procedure
Procedure
Titel: Geregeld busvervoer van personen met een beperking al dan niet rolstoelgebonden
Beschrijving: Geregeld busvervoer van personen met een beperking al dan niet rolstoelgebonden
Interne identificatiecode: 25001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamovereenkomst voor diensten van geregeld busvervoer van personen met een beperking al dan niet rolstoelgebonden.
Interne identificatiecode: 1