415651-2023 - ResultaatBelgië-Brussel: Gasolie
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor de levering van gasolie
Referentienummer: PD VLB-ANB-TB-TOW-2023-108-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
09134000 Gasolie
II.1.4.
Korte beschrijving
Raamovereenkomst voor de levering van gasolie: Deze raamovereenkomst omvat het leveren van gasolie-verwarming en gasolie-diesel op verschillende locaties (loodsen, regiokantoren, enz.) van het Agentschap voor Natuur en Bos. De leveringen zullen op afroep moeten uitgevoerd worden. De opdracht omvat twee percelen.
Gebruik van het UEA is verplicht.
Meer inlichtingen zie bestek en bijlagen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Leveren van gasolie Terreinbeheer West
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Leveren van gasolie Terreinbeheer Oost
Perceel nr.: 2