415664-2017 - ResultaatBelgië-Mol: Servers
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Vernieuwing serverinfrastructuur gemeente en OCMW.
Referentienummer: 2017/19KB
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
48820000 Servers
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding