2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een overeenkomst met één, volgens de wettelijke richtlijnen werkende inschrijver voor de uitvoering van de opdracht conform de eisen, wensen, voorwaarden en bepalingen zoals gesteld in de inschrijvingsleidraad inclusief de bijlagen. Zie aanbestedingsstukken.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht wordt vastgelegd in een, door opdrachtgever en opdrachtnemer te ondertekenen, overeenkomst voor 2 jaar. De geplande ingangsdatum van de overeenkomst is 1 juni 2026. De einddatum van de overeenkomst is bepaald op 2 jaar en eindigt derhalve op 31 mei 2028. Aanbestedende dienst heeft het recht deze basisduur van de overeenkomst 3 maal te verlengen met een periode van 2 jaar. De totale duur van de overeenkomst zal niet meer dan 8 jaar bedragen en eindigt aan het einde van de looptijd van rechtswege, dus op 31 mei 2034.