See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: AMMO24-5178 - Levering en installatie van een Atomic Force Microscope (AFM)
Beschrijving: AMMO24-5178 - Levering en installatie van een Atomic Force Microscope (AFM)
Interne identificatiecode: AMMO24-5178
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AMMO24-5178 - 1
Interne identificatiecode: 1