See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: BZK ROVK Arbeidsmarktcommunicatie
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding was het sluiten van een overeenkomst voor twee percelen. Voor perceel één wordt op het gebied van arbeidsmarktcommunicatie met drie dienstverleners een overeenkomst gesloten en voor perceel twee op het gebied van arbeidsmarktcampagne effect- onderzoek met één dienstverlener.
Interne identificatiecode: 201865001.001.004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79341400 Reclamecampagnediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning, 73110000 Uitvoeren van onderzoek, 73210000 Advies inzake onderzoek, 79340000 Reclame- en marketingdiensten, 79341100 Diensten voor advies inzake reclame, 79342000 Marketingdiensten, 79720000 Onderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Arbeidsmarktcommunicatie
Beschrijving: De opdracht betreft alle benodigde dienstverlening met betrekking tot werkzaamheden voor arbeidsmarktcommunicatie van de Rijksoverheid. Kern van de opdracht: De opdracht behelst het onderzoeken, ontwikkelen, uitwerken, evalueren en optimaliseren van • de strategie; • het vertalen van strategie naar creatieve concepten; • online en offline campagnes inclusief evaluatie en optimalisatie daarvan; en • het ontwikkelen en produceren van online en offline content en middelen.
Interne identificatiecode: 41335830
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze overeenkomst heeft een vaste looptijd van 2 jaar en een totale looptijd van 4 jaar. Wij werken in deze overeenkomst niet met verlengingen maar met de mogelijkheid om de overeenkomst eenzijdig door opdrachtgever (met een opzegtermijn van zes maanden) op te zeggen na de vaste periode van 2 jaar. Dit doen wij in het kader van goed werkgeverschap, partnerschap en verlagen administratieve lasten.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Arbeidsmarktcommunicatie onderzoek
Beschrijving: De Opdracht behelst het onderzoeken van arbeidsmarktcommunicatie met als doel de effectiviteit en kwaliteit van arbeidsmarktcommunicatie te monitoren en optimaliseren. Kern van de Opdracht: Hieronder valt: • arbeidsmarktcampagne effect-onderzoek (zowel kwantitatief als kwalitatief);