2. Procedure
Procedure
Titel: Softwarebroker
Beschrijving: Raamovereenkomst voor 2 jaar met 2 opties van 1 jaar. De raamovereenkomst heeft betrekking op het uitvoeren van: - Aanschaf van Standaardsoftware - Beheer van Standaardsoftware - Advies van Standaardsoftware - Gerelateerde dienstverlening - Faciliteren van een Microsoft Enterprise Agreement - Inrichten van een klant portaal
Interne identificatiecode: T129474/202500109
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Aanvullende classificatie (cpv): 72266000 Advies over software, 72268000 Leveren van software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000