416043-2023 - ResultaatBelgië-Brussel: Wassen van ramen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Reiniging Ramen Main Campus
Referentienummer: VUB/DI/CB/2023/001.1
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90911300 Wassen van ramen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Reiniging van ramen & kaders van alle gebouwen, binnen-en buitenkant op de Main Campus (Etterbeek)