416226-2026 - Resultaat
België – Dienstverlening door ingenieurs – Opdracht voor de totstandkoming van een raamovereenkomst voor het geven van advies aan bedrijven over de optimalisering van hun ruimtegebruik en de mogelijkheid van verticale productieprocessen met het oog op een uitbreiding ter plekke
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Opdracht voor de totstandkoming van een raamovereenkomst voor het geven van advies aan bedrijven over de optimalisering van hun ruimtegebruik en de mogelijkheid van verticale productieprocessen met het oog op een uitbreiding ter plekke
Beschrijving: Deze overheidsopdracht betreft een raamovereenkomst met een duurtijd van maximum 4 jaar waarbij bestellingen kunnen worden geplaatst voor het opstellen van een advies aan bedrijven over de optimalisering van hun ruimtegebruik (bijvoorbeeld door te ‘stapelen’) of over het verticaler organiseren van hun productieproces met het oog op een uitbreiding ter plekke. Navolgbare praktijken worden goed gedocumenteerd.
Interne identificatiecode: VLAIO-2026-03
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71312000 Bouwkundig advies, 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VLAIO-2026-03 - 1
Interne identificatiecode: 1