416357-2024 - Resultaat
Nederland – Telecommunicatiediensten – Telefonie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Telefonie
Beschrijving: Voor perceel 1; Vaste telefonie zoekt KVK naast de dienstverlening omtrent vaste telefonie (abonnement, nummerplan, servicenummers en interface naar Teams Phone oplossing) een leverancier die KVK mee migreerd met toekomstige marktontwikkelingen en de aansluiting daarop zo veel mogelijk kosteloos verzorgt. Voor perceel 2; Mobiele data en spraak wordt een leverancier gezocht die naast de gangbare dienstverlening voor mobiele telefonie en tevens in onderling overleg zorg draagt voor bijvoorbeeld bij de uitgifte en inname van simkaarten. Tevens migreert de leverancier toekomstige marktontwikkelingen en de aansluiting daarop voor KVK. KVK verzorgt zelf de beschikbaarheid van smartphones.
Interne identificatiecode: KVK 2024-6733
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64200000 Telecommunicatiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Vaste Telefonie
Beschrijving: KVK zoekt naast de dienstverlening omtrent vaste telefonie een leverancier die KVK mee migreerd met toekomstige marktontwikkelingen en de aansluiting daarop zo veel mogelijk kosteloos verzorgt. In scope: Vaste telefonie abonnement Nummerplan Servicenummers Interface naar Teams Phone oplossing Flexibel migratiepad naar nieuwste technologische/functionele ontwikkelingen
Perceel: LOT-0002
Titel: Mobiele data en mobiele telefonie
Beschrijving: Er wordt een leverancier gezocht die naast de gangbare dienstverlening voor mobiele telefonie en tevens in onderling overleg zorg draagt voor bijvoorbeeld bij de uitgifte en inname van simkaarten. Tevens migreert de leverancier toekomstige marktontwikkelingen en de aansluiting daarop voor KVK. KVK verzorgt zelf de beschikbaarheid van smartphones. In scope: Mobiele connectiviteit (Data en spraak) Flexibiliteit in op- en afschalen data/spraak Flexibel migratiepad naar nieuwste technologische/functionele ontwikkelingen