2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Technisch personeel
Beschrijving: deze opdracht is om externe partners te contracteren die gespecialiseerd technisch personeel leveren ter ondersteuning van verschillende afdelingen en projecten binnen de gemeentelijke organisatie van Gemeente Delft. Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Stadsbeheer
Beschrijving: Perceel 1 betreft de inhuur van technisch personeel voor de afdelingen Gebiedsbeheer, Specialistisch beheer en Grond & Vastgoed. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Projectenbureau en Engineering
Beschrijving: Perceel 2 betreft de inhuur van ruimtelijk personeel voor de afdelingen Programma’s & Projecten (hierna P&P) en Realisatie. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Beleid en Advies
Beschrijving: Perceel 3 betreft de inhuur van ruimtelijk personeel voor de afdeling Ruimte en Economie Advies. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 3