417248-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten op het gebied van financiële consultancy, financiële transacties en clearing – Accountantsdiensten, gemeente Zevenaar
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten, gemeente Zevenaar
Beschrijving: Het uitvoeren van accountantsdienstverlening.
Interne identificatiecode: T78573
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De aanbesteding wordt openbaar gepubliceerd om zoveel als mogelijk geschikte partijen aan te trekken.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66170000 Diensten op het gebied van financiële consultancy, financiële transacties en clearing
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 1