Soort aanbestedende dienst Ministerie of andere nationale of federale instantie, met inbegrip van regionale of plaatselijke onderverdelingen
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur hoogwaardige managementondersteuners voor de politieke en ambtelijke top, d.t.v. RIS
Referentienummer: 201865006.028.077
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Het beoogde doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst (hierna: Overeenkomst) inhuur hoogwaardige managementondersteuning met maximaal drie Opdrachtnemers. Het doel is de continuïteit van de bedrijfsvoering van de deelnemende Aanbestedende diensten te garanderen in overeenstemming met onze Eisen en wensen. Vereist zijn ervaring, professionaliteit, integriteit en effectiviteit van de Inschrijver en de Managementondersteuners. Dit behelst ook de wijze waarop Inschrijver invulling geeft aan goed werkgeverschap voor haar Managementondersteuners. Ook streeft de Aanbestedende dienst naar continuïteit van de dienstverlening gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79610000 Plaatsing van personeel, 79612000 Plaatsing van ondersteunend kantoorpersoneel, 79621000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen