See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: LEVERING EN INSTALLATIE VAN EEN MICROSCOPIEPLATFORM VOOR ULTRASNELLE EN MINIMAAL INVASIEVE BEELDVORMING VAN LEVENDE CELLEN MET INTELLIGENTE BEELDACQUISITIE- EN FOTOABLATIEMODALITEITEN
Beschrijving: Leveren en in bedrijf stellen van een MICROSCOPIEPLATFORM VOOR ULTRASNELLE EN MINIMAAL INVASIEVE BEELDVORMING VAN LEVENDE CELLEN MET INTELLIGENTE BEELDACQUISITIE- EN FOTOABLATIEMODALITEITEN ten behoeve van het Laboratorium voor Celbiologie en Histologie, Departement Diergeneeskunde, Faculteit Farmaceutische, Biomedische en Diergeneeskundige Wetenschappen, Universiteit Antwerpen.
Interne identificatiecode: Universiteit Antwerpen-20052-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38510000 Microscopen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1