2. Procedure
Procedure
Titel: Initiële aanstellingskeuringen
Beschrijving: Deze vooraankondiging is een oproep tot mededinging in de procedure voor Sociale- en Andere Specifieke diensten (hierna: SAS-diensten) voor het verzorgen van Initiële aanstellingskeuringen ten behoeve van de Politie.
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De gekozen aanbestedingsprocedure voor deze opdracht is de Procedure voor Sociale- en Andere Specifieke Diensten (hierna: SAS-procedure). De opdrachtwaarde overschrijdt de Europese aanbestedingsdrempel voor SAS-diensten van € 750.000,00 exclusief btw. Op basis van het aantal aanmelding bepaalt de Politie hoe de aanbestedingsprocedure verder vorm gegeven wordt. In een later stadium worden de aanbestedingsstukken beschikbaar gesteld.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85100000 Gezondheidsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 85120000 Medische praktijk en aanverwante diensten, 85140000 Diverse gezondheidszorgdiensten, 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde, 85150000 Diensten voor medische beeldvorming
5. Perceel
Perceel: LOT-0000