418057-2025 - Mededinging
België – Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten – Raamovereenkomst voor het reinigen en wisselen van matten en dameshygiënecontainers voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het reinigen en wisselen van matten en dameshygiënecontainers voor het Ziekenhuis Oost-Limburg
Beschrijving: Onderhavige opdracht is een opdracht voor diensten en heeft als voorwerp het voorzien, schoonmaken en wisselen van vloermatten en dameshygiënecontainers voor het Ziekenhuis Oost-Limburg. De opdrachtnemer staat in voor het leveren van alle benodigde materialen, het inzetten van voldoende en gekwalificeerd personeel, het veilig en ordentelijk uitvoeren van de diensten, en het naleven van alle toepasselijke veiligheidsvoorschriften. In de loop van deze raamovereenkomst zal het Ziekenhuis Oost-Limburg op de campus Sint-Jan gebouwuitbreidingen doen volgens het Masterplan 2030. Deze nieuwe gebouwen en de nodige matten en dameshygiënecontainers zullen aansluiten in dit contract met dezelfde einddatum afhankelijk van de gunningsdatum en sluitingsbrief. Het is een opdracht voor diensten zoals bedoeld in art. 2, 20° van de Wet Overheidsopdrachten. Er zal worden gewerkt met één offerte voor beide percelen. De opdracht zal in detail omschreven worden in de tweede fase van de plaatsingsprocedure, zijnde de gunningsfase. De geraamde waarde voor de realisatie van de hier voorliggende opdracht, bedraagt - Perceel 1 - Vloermatten: € 20.000/jaar (exclusief btw) - Perceel 2 - Dameshygiënecontainers: € 36.000/jaar (exclusief btw) Plaats van dienstverlening Ziekenhuis Oost-Limburg, campus Sint-Jan, Synaps Park 1, 3600 Genk Ziekenhuis Oost-Limburg, campus Sint-Barbara, Bessemerstraat 478, 3620 Lanaken Ziekenhuis Oost-Limburg, Maas en Kempen, Diestersteenweg 425, 3680 Maaseik Medisch centrum André Dumont, Stalenstraat 2a, 3600 Genk
Interne identificatiecode: PPP0R9-288/5190/2025-288
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911000 Reiniging van woningen en gebouwen en glazenwassersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Vloermatten
Beschrijving: Vloermatten
Interne identificatiecode: 2025-288_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Dameshygiënecontainers
Beschrijving: Dameshygiënecontainers
Interne identificatiecode: 2025-288_2