2. Procedure
Procedure
Titel: BHV-middelen
Beschrijving: De Opdracht omvat het leveren van Bedrijfshulpverlening (voortaan BHV) -middelen, BHV-gerelateerde middelen, zoals EHBO-/ Eerste Hulp Door Politie artikelen (voortaan EHDP) en middelen ten behoeve van het uitvoeren van trainingen door de Politieacademie en het onderhouden en controleren van evacuatiestoelen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 35100000 Nood- en veiligheidsuitrusting, 35112000 Reddings- en hulpverleningsuitrusting, 35112100 Trainingspoppen voor hulpverlening, 39143112 Matrassen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000