418887-2025 - Mededinging
België – Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval) – Raamovereenkomst voor het aanstellen van een pool voor kunsttransport
Vooraankondiging of periodieke indicatieve aankondiging gebruikt als oproep tot mededinging – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het aanstellen van een pool voor kunsttransport
Beschrijving: AG Culturele Instellingen Antwerpen/Erfgoed wenst voor de organisatie, planning en uitvoering van kunsttransporten voor tentoonstellingen, evenementen en presentaties een beroep te doen op een deskundige partner (art handler) die op gepaste wijze het transport van kostbare en delicate erfgoedobjecten kan verzorgen. De opdracht omvat onder andere (louter ter voorbeeld): • Het ophalen van erfgoedobjecten bij diverse bruikleengevers of andere musea (zowel intern als extern) en het opstellen ervan. • Het correct inpakken van de tentoongestelde kunstobjecten. • Het terugbrengen van de kunstobjecten naar de bruikleengever of andere musea. • Het (organiseren van) transport. Dit kan betrekking hebben op land-, lucht-, water- en/of treintransport. • De volledige administratieve afhandeling (vergunningen, douanedocumenten,…) • Management en ondersteuning van de begeleiders (vervoer, verblijf,…) • Het afsluiten van de vereiste verzekeringen en het afhandelen van eventuele schadedossiers. • De deelopdracht kan tevens een verplicht plaatsbezoek bevatten. • … De looptijd van deze opdracht wordt bepaald op 48 maanden.
Interne identificatiecode: GAC_2025_03589
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Belangrijkste kenmerken van de procedure: niets
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
Aanvullende classificatie (cpv): 60600000 Vervoer te water, 60200000 Vervoersdiensten per spoor, 60100000 Wegvervoersdiensten, 60400000 Luchtvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2025_03589 - 1
Interne identificatiecode: 1