418969-2024 - Mededinging
Nederland – Openbaar vervoersdiensten per spoor – Concessie Vechtdallijnen 2028-2043
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Concessie Vechtdallijnen 2028-2043
Beschrijving: De Concessie Vechtdallijnen start op 10 december 2028 en kent een looptijd van 15 jaar (tot december 2043). De Concessie Vechtdallijnen bestaat uit een tweetal treindiensten, te weten de treindienst Almelo-Hardenberg en de treindienst Zwolle-Emmen. De treindienst Zwolle-Emmen is reeds een geëlektrificeerd traject. De treindienst Almelo-Hardenberg zal bij start van de Concessie (december 2028) geëlektrificeerd zijn. De Gedeputeerde Staten van Overijssel en Drenthe zijn (ieder voor haar grondgebied) verantwoordelijk voor de Concessie Vechtdallijnen. Deze Concessie wordt aanbesteed middels een openbare Europese procedure. De Provincie Overijssel zal als penvoerder optreden gedurende de aanbestedingsprocedure. Zie aanbestedingsstukken.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60210000 Openbaar vervoersdiensten per spoor
Aanvullende classificatie (cpv): 60112000 Openbaarvervoersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1