419001-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Snijbloemen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Bloemen
Referentienummer: 22/100.110/002
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
03121200 Snijbloemen
II.1.4.
Korte beschrijving
De Universiteit Utrecht bestelt jaarlijks duizenden boeketten. We zoeken twee partijen die de komende jaren boeketten leveren voor diverse gebeurtenissen.
Wilt u boeketten leveren waaruit de seizoenen blijken en die zo duurzaam en lokaal mogelijk zijn? Dan nodigen wij u van harte uit om u in te schrijven op deze aanbesteding.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
03121210 Bloemstukken, 77330000 Uitvoeren van bloemenarrangementen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding