See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf Opvang ontheemden Oekraïne
Beschrijving: De Aanbestedende dienst hecht waarde aan transparantie en doet hierbij een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie. Sinds het uitbreken van de oorlog in Oekraïne is er in Europa een grote ontheemdenstroom op gang gekomen. Gemeentes in Nederland zien zich daardoor genoodzaakt te voorzien in tijdelijke opvang en huisvesting. De opdracht voor huisvesting van ontheemden vanuit het Ministerie en de Veiligheidsregio is nog steeds van toepassing en loopt in ieder geval tot 4 maart 2026. De huidige langdurige tijdelijk opvang voor Oekraïense ontheemden (volwassen en kinderen) vindt ook plaats binnen onze gemeente. Om rust, veiligheid en continuïteit te garanderen op de betreffende locatie is de gemeente voornemens de dienstverlening vanuit deze locatie voort te zetten. Daarnaast is bij de gemeente Oldebroek momenteel slecht één partij (huidig aanbieder) bekend die de noodzakelijke opvangplekken inclusief dienstverlening binnen de gemeentegrenzen kan realiseren. €2.700.000,-
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85311000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1
Beschrijving: De Aanbestedende dienst hecht waarde aan transparantie en doet hierbij een aankondiging in geval van vrijwillige transparantie. Sinds het uitbreken van de oorlog in Oekraïne is er in Europa een grote ontheemdenstroom op gang gekomen. Gemeentes in Nederland zien zich daardoor genoodzaakt te voorzien in tijdelijke opvang en huisvesting. De opdracht voor huisvesting van ontheemden vanuit het Ministerie en de Veiligheidsregio is nog steeds van toepassing en loopt in ieder geval tot 4 maart 2026. De huidige langdurige tijdelijk opvang voor Oekraïense ontheemden (volwassen en kinderen) vindt ook plaats binnen onze gemeente. Om rust, veiligheid en continuïteit te garanderen op de betreffende locatie is de gemeente voornemens de dienstverlening vanuit deze locatie voort te zetten. Daarnaast is bij de gemeente Oldebroek momenteel slecht één partij (huidig aanbieder) bekend die de noodzakelijke opvangplekken inclusief dienstverlening binnen de gemeentegrenzen kan realiseren. 7.200.000
Interne identificatiecode: 1