419183-2024 - Mededinging
Nederland – Medische hulpmiddelen – Gemeente Molenlanden - Wmo Hulpmiddelen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Molenlanden - Wmo Hulpmiddelen
Beschrijving: De Aanbestedende dienst heeft besloten de opdracht voor de levering, servicedienstverlening en beheer van hulpmiddelen aan te besteden. De aanbestedende dienst huurt en koopt de door haar in te zetten hulpmiddelen in het kader van de Wmo. -
Interne identificatiecode: IBMN-2024-MOL-KB-002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196000 Medische hulpmiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33193000 Invalidewagentjes, rolstoelen en bijbehorende apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1