Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Verkoop ontwikkellocatie Dokter Jansenpark vlek 1
Referentienummer: 2022121979007
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 45211000 Bouwwerkzaamheden voor meergezins- en eengezinswoningen
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht bestaat uit:
1. afname van de grond (bouwkavel) te Emmeloord (zie verkoopovereenkomst voor de grond, bijlage 13)
2. de ontwikkeling en bouw van maximaal 63 appartementen/woningen op de afgenomen bouwkavel. Zie ook de randvoorwaarden in 3.2.3.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 70122000 Kopen of verkopen van grond
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen