4194-2023 - MededingingNederland-Utrecht: Chemische toiletten
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Tijdelijke Sanitaire Voorzieningen
Referentienummer: 2022-SB-012
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
24955000 Chemische toiletten
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente is voornemens twee (2) raamovereenkomsten te sluiten één per perceel. Voor meer informatie raadpleeg de tender.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 900 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 2
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel - Dagmarkten
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Perceel 1 - Het per dag wegzetten en ophalen van tijdelijke toiletvoorzieningen op dagmarkten
Binnen de gemeentegrenzen worden verschillende dagmarkten wekelijks georganiseerd. Hiervoor dienen tijdelijke toiletvoorzieningen op de dag van de markt tijdig geleverd te worden. De toiletvoorzieningen worden alleen gebruikt door de marktkooplui.
Perceel - Parken (Incl. lediging en schoonmaak)
Perceel nr.: 2
Perceel 2 - Voor langere tijd wegzetten van de tijdelijke toiletvoorzieningen in parken. Ledigen en schoonmaken van de units
Gemeente Utrecht is voornemens om op een aantal parklocaties definitieve toiletvoorzieningen te realiseren. Vooruitlopend hierop worden alvast in de zomermaanden (vanaf 1 april tot eind oktober) tijdelijke sanitaire voorzieningen geplaatst. Tevens worden er ook tijdelijke sanitaire voorzieningen geplaatst op druk bezochte locaties door de gehele stad.
Standaardschoonmaak bestaat uit 4x/week ledigen en reinigen. Bij zeer warme en zonnige dagen is opschaling naar dagelijkse lediging en schoonmaak gewenst/noodzakelijk.