419402-2026 - Mededinging
België – Reinigingsdiensten – Thema Ruimte - dienst Facilitaire Ondersteuning en Onderhoud Gebouwen. Aankoopcentrale Stad Aalst. Raamovereenkomst voor de schoonmaak van diverse gebouwen voor een periode van maximum vier jaar
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Thema Ruimte - dienst Facilitaire Ondersteuning en Onderhoud Gebouwen. Aankoopcentrale Stad Aalst. Raamovereenkomst voor de schoonmaak van diverse gebouwen voor een periode van maximum vier jaar
Beschrijving: De dienstverlening heeft tot doel het dagelijks, periodiek of op afroep leveren van externe schoonmaakprestaties in de volgende gebouwen: - Cultuurcentrum De Werf: Dagelijkse en periodieke schoonmaak. - Ontmoetingshuis De Brug: Dagelijkse en periodieke schoonmaak. - Utopia: Zaterdag, zondag en periodieke schoonmaak. - Diverse stadsgebouwen: bijkomende dagelijkse en gespecialiseerde schoonmaakopdrachten op afroep - Diverse stadsgebouwen: Gespecialiseerde reiniging van vloerafwerkingen in gebouwen (tapijten)
Interne identificatiecode: PPP091-5277/6262/26/MJE-57/26-30V
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Algemene schoonmaak in gebouwen
Beschrijving: Algemene schoonmaak in gebouwen
Interne identificatiecode: 26/MJE-57/26-30V_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Gespecialiseerde reiniging
Beschrijving: Gespecialiseerde reiniging
Interne identificatiecode: 26/MJE-57/26-30V_2