419525-2022 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Bouwwerkzaamheden
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Opwaarderen Lettergebouwen C-D-E-F-G-J Oranjekazerne te Schaarsbergen
Referentienummer: 22922
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
De Lettergebouwen C-D-E-F-G en J uit bouwjaar 1955 verkeren in een matige conditie als gevolg van (een langdurig) achterstallig onderhoud. Aanvankelijk was het plan om deze Lettergebouwen te vervangen voor nieuwbouw. I.v.m. aangescherpte milieu eisen is dit plan voor een onbepaalde periode op hold gezet. Aangezien de behoefte naar huisvesting wel blijft bestaan is besloten de huidige gebouwen voor gebruik te handhaven.
Als gevolg van dit besluit dienen de Lettergebouwen dusdanig opgewaardeerd te worden, dat deze nog voor de aankomende 10 jaar (na realisatie) gebruikt kunnen worden als bureelgebouwen.
Voor nadere beschrijving wordt verwezen naar het bestek inclusief bijlagen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het betreft 6 vrijwel identieke lettergebouwen (C-D-E-F-G en J) uit bouwjaar 1955. De individuele lettergebouwen omvatten circa 3200 m2 bvo verdeeld over 3 bouwlagen te weten: de hoofdtrappenhuizen, een gedeeltelijke souterrain, de begane grond en de 1e verdieping.
De gebouwen zijn uitgevoerd in een betonnen casco ingevuld met prefab betonnen gevelelementen over de langgevels en gevelmetselwerk op de kopgevels. De gevels zijn ingevuld met stalen en houten kozijnen.
Overzicht algemene kenmerken per lettergebouw
Oppervlakte: circa 3200 m2 bvo
Bouwlagen: 3
Bouwsysteem: betonskelet, baksteen gevels, houten en stalen kozijnen
Disciplines: Bouwkunde, E&W
Verder wordt verwezen naar het gestelde in het bestek met bijlagen.