Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314000 Energie en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71310000 Adviezen inzake techniek en bouw, 71314200 Energiebeheer, 71314300 Advies inzake efficiënt energiegebruik
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie