Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Aanvullende classificatie (cpv): 71314000 Energie en aanverwante diensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Voor de adviesdiensten Opwekking Duurzame Energie (ODE) wil ProRail een Raamovereenkomst met één ingenieursbureau (of consortium van bureaus) sluiten voor de duur van deze periode. De te verwachten looptijd van deze Raamovereenkomst is 4 jaar, met een verlengingsoptie van 4x 1 jaar.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland