419859-2024 - Resultaat
Nederland – Chassis – Levering van twee chassis voor inzamelvoertuigen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van twee chassis voor inzamelvoertuigen
Beschrijving: Aanbestedende dienst heeft behoefte aan de levering van twee chassis ten behoeve van inzamelvoertuigen. De opbouw voor deze inzamelvoertuigen is reeds bekend en ingekocht middels separate inkoopprocedures. Het programma van eisen voor de chassis is hierop toegepast. De opdracht is opgedeeld in twee percelen. Inschrijvers kunnen op beide percelen inschrijven of op één.
Interne identificatiecode: T62012
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34139000 Chassis
Aanvullende classificatie (cpv): 34139200 Chassis met lege opbouw
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 2
Opties:
Beschrijving van de opties: Bij de levering van het chassis hoort ook het onderhoud gedurende de technische levensduur van de voertuigen.