420016-2024 - Mededinging
Nederland – Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden – AI 2024-0042 Renovatie en verduurzaming van het botenhuis Bosbaan (botenopslag)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: AI 2024-0042 Renovatie en verduurzaming van het botenhuis Bosbaan (botenopslag)
Beschrijving: De opdracht heeft als doel om het botenhuis als Rijksmonument te transformeren tot een topsportaccommodatie. Hierbij zal rekening worden gehouden met zowel de bouwtechnische, bouwhistorische als functionele aspecten, evenals de wensen van de Koninklijke Nederlandse Roeibond (KNRB) en de Amsterdamse Roeibond (ARB). Ook vanwege het aankomende WK roeien in 2026 is het belangrijk om tijdig te renoveren en duurzame maatregelen te treffen.
Interne identificatiecode: AI 2024-0042
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45400000 Afwerking van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000