420512-2025 - Mededinging
België – Intranetnetwerk – Nieuw intranet Provinciebestuur Oost-Vlaanderen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Nieuw intranet Provinciebestuur Oost-Vlaanderen
Beschrijving: De Provincie Oost-Vlaanderen werkt aan de ontwikkeling van een nieuw intranet gebaseerd op SharePoint Online dat naadloos in onze digitale werkplek, uitgebouwd in het Microsoft 365 platform, kan geïntegreerd worden. Het intranet moet de centrale plaats worden waar werknemers alle informatie die ze nodig hebben zelf, op een snelle en intuïtieve manier terug kunnen vinden. Gezien ons divers publiek is het noodzakelijk voldoende (maar niet te veel) te personaliseren zodat medewerkers de informatie die voor hen van toepassing is te zien krijgen.
Interne identificatiecode: PPP0AK-4417/5746/ICT/2025/0008/60205835
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32412120 Intranetnetwerk
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: ICT/2025/0008/60205835_1