420522-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor het wieden van onkruid – Groenonderhoud hoofdkantoor, RWZI’s en zuiveringsobjecten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoud hoofdkantoor, RWZI’s en zuiveringsobjecten
Beschrijving: Het betreft het onderhouden van circa 115 ha terrein rondom en binnen het hekwerk van het hoofdkantoor, rioolwaterzuiveringen, diverse rioolgemalen, diverse poldergemalen en andere waterstaatkundige objecten. 115 ha
Interne identificatiecode: 206670
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het betreft het onderhouden van circa 115 ha terrein rondom en binnen het hekwerk van het hoofdkantoor, rioolwaterzuiveringen, diverse rioolgemalen, diverse poldergemalen en andere waterstaatkundige objecten. 115 ha.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties van 3x 1 jaar