See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het stofvrij maken van kabelgoten en buizen in metrotunnels
Beschrijving: Opdracht die omvatten onder andere: Alle leveringen en prestaties nodig voor het droog “ontstoffen” van de muren in de tunnels evenals de hierop aangebrachte kabelgoten met kabels, de waterleidingen, de elektrische borden evenals andere toestellen; - Alle leveringen en arbeid voor het reinigen van de derde rail evenals de ontvetting van de isolatoren van de derde rail; ***** De regels en criteria zijn in het administratieve BB gespecificeerd, vooral: - beantwoorden aan de selectiecriteria; - niet onder een motief van uitsluiting worden; - respect en precisie wat betreft onderaannemers (art. 12 tot 15 van het KB van 14 januari 2013).
Interne identificatiecode: DITP-DIOV BM CSC-BB i3160
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DITP-DIOV BM CSC-BB i3160 - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het stofvrij maken van kabelgoten en buizen in metrotunnels
Interne identificatiecode: 1