See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Vormgeving en publicatie gemeentelijk nieuws
Beschrijving: Betreft de inkoop van vormgeving en publicatie van gemeentelijk nieuws (gemeentepagina's). Ca. € 125.000,00 per jaar.
Interne identificatiecode: I&A 2024-0093
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Betreft onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking, vanwege gebrek aan mededinging, waarbij gegund is aan een partij.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Vormgeving en publicatie gemeentelijk nieuws (gemeentepagina's)
Interne identificatiecode: 1