Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese aanbesteding voor de uitvoering van dienstverlening inzake het eigen risicodragerschap ziektewet
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
De doelstelling van deze aanbesteding is het contracteren van een dienstverlener voor de uitvoering van de werkzaamheden die op grond van de Ziektewet artikel 63a en volgende rusten op aanbestedende dienst als eigenrisicodrager Ziektewet. De raamovereenkomst heeft betrekking op de uitvoering Ziektewet voor de sector 61 (overheid, onderwijs en wetenschappen).
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 85320000 Sociale diensten, 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde, 79990000 Diverse zakelijke diensten, 75310000 Uitkeringsdiensten, 66510000 Verzekeringsdiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De kosten uitbetaling van de ziektewetuitkering (inclusief uitvoering en loonkosten) waren over de afgelopen 4 jaar gemiddeld € 100.000,- per jaar.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 48
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
Driemaal een optionele verlenging van 12 maanden.